Close

AKTUÁLNĚ

Důležitá upozornění

28.6.2017 Aktuálně

Vážení zákazníci   Od 2.10.2017 je z personálních důvodů pozastaven rozvoz jídel. Více info na tel: 773 200 807 Děkujeme za pochopení.

AKTUÁLNĚ

Vážení zákazníci,

 

v měsíci červnu jsme v Boskovickém Občerstvení Brutus sjednotili jídelníček, proto zmizely z naší nabídky některé položky a to hned z několika důvodů.

Jídel bylo mnoho a byly nepřehledné. Z toho důvodu jsme udělali nabídku 25 masových hamburgerů a sjednotili gramáž jednotlivých mas do hamburgerů. Nyní si vyberete při objednávce jaké chcete maso, například klasik vepřový, kuřecí nebo hovězí. Cena je stejná. Kuřecí maso má nyní 140g místo původních 70g a je z kvalitního masa kuřecích stehenních steaků, ne ze separátu. Také jsme provedli změnu v pečivu. Nyní hamburgery děláme z vícezrnného pečiva, které obsahuje semena slunečnice, ovesné vločky, žitnou mouku…. Bulky se vyrábí ručně, proto se jejich velikost může lišit. Klasický tavený sýr jsme nahradili kvalitním almdammerem, to je sýr podobný Ementálu. Zrušili jsme párek v rohlíku a kuřecí miniroládky, které obsahovaly dusitanovou sůl (E250,E251) a různé chemické konzervanty.

 

Koncepce občerstvení kterou chceme nadále provozovat je taková, aby naše jídlo bylo rychlé a chutné, ale pokud možno zdravé.

Nechceme a ani nebudeme šidit kvalitu hamburgerů na úkor ceny!

Vaše Občerstvení Brutus s.r.o.

 

 

 

 

FRANCHISINGROZVOZPROVOZOVNY